3ος Όμιλος : Θα πέσουν κορμιά για μια θέση στην επομένη φάση !!!

ΜΟΝΑΚΟ – ΖΕΝΙΤ

(2.70 – 3.25 – 2.85)

Διεξάγετε στο Stade Louis II  χωρητικότητας 18,523 θέσεων. (21:45)

ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ: Στην μοναδική μεταξύ τους αναμέτρηση εξήλθαν ισόπαλες με σκορ 0-0.

ΦΟΡΜΑ : Στους 6 τελευταίους αγώνες η Μονακό μετράει 3 νίκες 2 ισοπαλίες και 1 ήττα σημειώνοντας 8 τέρματα και δέχτηκε 5. Η Ζενίτ στους 6 τελευταίους αγώνες μετράει 4 νίκες και 2 ήττες σημειώνοντας 8 τέρματα ενώ έχει δεχθεί 4.

ΠΙΘΑΝΕΣ ΕΝΤΕΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΥΣΙΕΣ

Monako vs zenit

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΟΝ ΘΕΣΜΟ

Μονακό : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-3-3 στον πέμπτο αγώνα των ομίλων με αντίπαλο την Λεβερκούζεν στην Γερμανία . Κόντρα στην ροή του αγώνα και χάρη στην εξαιρετική της αμυντική λειτουργία κατάφερε να σκοράρει σε μια από τις ελάχιστες ευκαιρίες και να έτσι πήρε ένα σπουδαίο διπλό με σκορ 0-1.

Ζενίτ : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-2-3-1 στον πέμπτο αγώνα των ομίλων με αντίπαλο την Μπενφίκα στην Ρωσία.

Καλύτερη στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα πήρε δίκαια την νίκη με σκορ 1-0.

ΑΠΟΨΗ ΣΧΟΛΗΣ Επιλογή μας το Χ2 διπλό αποτέλεσμα με τιμή κάπου στο €1.50 .

________________________________________________________________________________

3os omoilos

ΜΠΕΝΦΙΚΑ – ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ

(3.40 – 3.60 – 2.20)

Διεξάγετε στην Estádio da Luz  χωρητικότητας  65,647 θέσεων. (21:45)

ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ: 2-0-1 στις μεταξύ τους αναμέτρησεις . 4-4 τα γκολ.

ΦΟΡΜΑ : Στους 6 τελευταίους αγώνες η Μπενφίκα μετράει 5 νίκες και 1 ήττα σημειώνοντας 12 τέρματα και δέχτηκε 3. Η Λεβερκούζεν στους 6 τελευταίους αγώνες μετράει 3 νίκες 1 ισοπαλία και 2 ήττες σημειώνοντας 10 τέρματα ενώ έχει δεχθεί 5.

mpenfika vs lerkuzen

Μπενφίκα : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-4-1-1 στον πέμπτο αγώνα των ομίλων με αντίπαλο την Ζενίτ στην Ρωσία.  Δικαίως γνώρισε την  ήττα με 1-0 αφού η αντίπαλος της ήταν καλύτερη στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα .

Λεβερκούζεν : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-4-2 στον πέμπτο αγώνα των ομίλων με αντίπαλο την Μονακό στην Γερμανία.Αδίκως δέχτηκε την ήττα αφού σε ολόκληρο το 90λεπτο ήταν ανώτερη και έχασε σωρεία ευκαιριών χωρίς να καταφέρει να σκοράρει.

ΑΠΟΨΗ ΣΧΟΛΗΣ : Επιλογή μας θα είναι ισοπαλία στο ημίχρονο 2 με τιμή κάπου στα €2.20 .