1ος Όμιλος : Πιστεύουν στο θαύμα οι Πειραιώτες !!

wwww

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΜΑΛΜΕ

(1.35 – 4.75 – 9.50)

Διεξάγεται στο Georgios Karaiskakis Stadium  χωρητικότητας 32,115 θεατών. (21:45)

ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ : Στην μοναδική μεταξύ τους αναμέτρηση η Μάλμε πήρε την νίκη με σκορ 2-0 .

ΦΟΡΜΑ : Στους 5 τελευταίους αγώνες ο Ολυμπιακός  μετράει 2 νίκες 1 ισοπαλία και 2 ήττες σημειώνοντας 12 τέρματα και δέχτηκε 9. Η Μάλμε  στους  6 τελευταίους αγώνες μετράει 2 νίκες 1 ισοπαλία και 3 ήττες σημειώνοντας 9 τέρματα ενώ έχει δεχθεί 9.

ΠΙΘΑΝΕΣ ΕΝΤΕΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΥΣΙΕΣ

ole ole

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΟΝ ΘΕΣΜΟ

Ολυμπιακός : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-4-1-1 στον πέμπτο αγώνα των ομίλων με αντίπαλο την Ατλέτικο Μαδρίτης στην Ισπανία  . Κατώτερος σε ολόκληρο το 90 λεπτό γνώρισε την βαριά ήττα με σκορ 4-0

Μάλμε : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-4-2 στον πέμπτο αγώνα των ομίλων με αντίπαλο την Γιουβέντους στην Σουηδία.Μαχητή το πρωτο ημίχρονο το πάλεψε το παιχνίδι. Στο δεύτερο ημίχρονο όμως υπέκυψε στην ανωτερότητα  του αντιπάλου της και έτσι γνώρισε την ήττα με 0-2. Τελείωσε τον αγώνα με 10 ποδοσφαιριστές.

ΑΠΟΨΗ ΣΧΟΛΗΣ : Παιχνίδι με ξεκάθαρο φαβορί τους γηπεδούχους αλλά με τις τραγικές  εμφανίσεις των φιλοξενουμένων τελευταίο  διάστημα η επιλογή μας θα στραφεί στο Over 2.5 goals  κάπου στο  €1.80 .

________________________________________________________________________________

ole ole

ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ – ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

(2.20 – 3.20 – 3.90)

Διεξάγεται στο  Juventus Stadium  χωρητικότητας  41,254 θεατών. (21:45)

ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ : Στην μοναδική μεταξύ τους αναμέτρηση η Ατλετικο πήρε την νίκη με σκορ 1–0 .

ΦΟΡΜΑ : Στους 6 τελευταίους αγώνες η Γιουβέντους  μετράει 5 νίκες και 1 ισοπαλία σημειώνοντας 17 τέρματα και δέχτηκε 3. Η Ατλέτικο στους 6 τελευταίους αγώνες μετράει 5 νίκες και 1 ήττα σημειώνοντας 15 τέρματα ενώ έχει δεχθεί 3.

wwww

Γιουβέντους : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-1-2-1-2 στον πέμπτο αγώνα των ομίλων με αντίπαλο την Μάλμε στην Σουηδία.Πιο δύσκολα απ ότι δείχνει το τελικό σκορ κατάφερε να κερδίσει με 0-2 την μαχητική της αντίπαλο.

Ατλ. Μαδριτης : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-4-1-1 στον πέμπτο αγώνα των ομίλων με αντίπαλο τον Ολυμπιακό στην Ισπανία. Ανώτερη σε ολόκληρο το 90 λεπτό πήρε μια επιβλητική νίκη με σκορ 4-0.

ΑΠΟΨΗ ΣΧΟΛΗΣ : Ένας αγώνας που μόνο με ήττα μπορούν να χάσουν την πρόκριση στος 16 του θεσμού οι γηπεδούχοι  επιλογή μας θα είναι ισοπαλία στο ημίχρονο Χ ΗΤ με τιμή κάπου στα €2.00 .

Τα σχόλια κάτω από κάθε άρθρο εκφράζουν ΜΟΝΟ τις απόψεις των χρηστών που τις δημοσιεύουν, τις οποίες δεν υιοθετεί το thebetschool.com. Όσοι δεν εκφράζονται κόσμια προκειμένου να υπάρχει ουσιαστικός διάλογος ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ απο το σύστημα σχολιασμού απο τον admin.