The Bet School
ΜΗΝ ΧΑΣΕΤΕ

7ος Όμιλος : Χωρίς Κόστα, Ραμίρες και Σίρλε η Τσέλσι, προβάδισμα λογο έδρας η Σάλκε

pame stoixima

salke

ΣΑΛΚΕ – ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ

(1.90 – 3.75 – 4.30)

Διεξάγετε στην Veltins-Arena  χωρητικότητας  61,973 θέσεων. (21:45)

ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ Πρώτος αγώνας μεταξύ τον δύο ομάδων.

ΦΟΡΜΑ : Στους 6 τελευταίους αγώνες  η Σάλκε μετράει 3 νίκες 2 ισοπαλίες και 1 ήττα σημειώνοντας 11 τέρματα και δέχτηκε 6. Η Σπόρτινγκ στους 5 τελευταίους αγώνες μετράει 2 νίκες 2 ισοπαλίες και 1 ήττα σημειώνοντας 10 τέρματα ενώ έχει  δεχθεί  3.

ΠΙΘΑΝΕΣ ΕΝΤΕΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΥΣΙΕΣ

SALK

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΟΝ ΘΕΣΜΟ

Σάλκε : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-2-3-1 στην εντός έδρας ΙΣΟΠΑΛΙΑ με τη πολύ καλή Μάριμπορ. Έχανε στο ημίχρονο 0-1 και προσπάθησε να γυρίσει το μάτς στην επαναληψη. Το μόνο που κατάφερε ήταν να ισοφαρίσει στο 55′ με το Χούντελαρ.

Σπόρτινγκ : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-3-3 εντός έδρας με τη Τσέλσι. Έκανε καλό παιχνίδι αλλα υπέκψε στην ανωτερώτητα της Τσέλσι καθώς δέχθηκε το γκόλ απο το 33′ και δε κατάφερε να αντιδράσει.

ΑΠΟΨΗ ΣΧΟΛΗΣΕπιλογή μας το G – G με τιμή γύρο στα €1.75 .

_________________________________________________________________________________

VATHMOLOGIA TSELSI

ΤΣEΛΣΙ –  ΜΑΡΙΜΠΟΡ

(1.15 – 8.00 – 21.00)

Διεξάγετε στο Stamford Bridge  χωρητικότητας 41,798 θεσεών. (21:45)

ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ : Πρώτος αγώνας μεταξύ τον δύο ομάδων.

ΦΟΡΜΑ : Στους 6 τελευταίους αγώνες η Τσέλσι μετράει 5 νίκες και 1 ισοπαλία σημειώνοντας 11 τέρματα και δέχτηκε 3.Η Μάριμπορ μετράει 2 νίκες 3 ισοπαλίες και 1 ήττα σημειώνοντας 8 τέρματα ενώ  δέχτηκε 6.

TSELSII

Τσέλσι : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-2-3-1 στην εκτός έδρας επιτυχία 0-1 επι της Σπόρτινγκ. Το γκόλ ο μέσος Μάτιτς στο 34′.

Μάριμπορ : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-4-2 στην εκτός έδρας ΙΣΟΠΑΛΙΑ 1-1 με τη Σάλκε. Ευτύχησε να προηγηθεί απο το πρώτο ημίχρονο με τον Μποχάρ στο 43′ . Στην επανάληψη δέχθηκε σχετικά νωρίς την ισοφάριση στο 55′ αλλά κράτησε πανάξια την ισοπαλία και μπορούσε να πάρει και τη νίκη.

ΑΠΟΨΗ ΣΧΟΛΗΣ :   Επιλογή μας το N – G  με τιμή γύρω στο €1.50.

Τα σχόλια κάτω από κάθε άρθρο εκφράζουν ΜΟΝΟ τις απόψεις των χρηστών που τις δημοσιεύουν, τις οποίες δεν υιοθετεί το thebetschool.com. Όσοι δεν εκφράζονται κόσμια προκειμένου να υπάρχει ουσιαστικός διάλογος ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ απο το σύστημα σχολιασμού απο τον admin.