5ος Όμιλος : Σπουδαίο παιχνίδι στην Ρώμη, Φαβορί η Σίτι

KOUPONI 5OMILOY

ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ – ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΥ

(6.50 – 4.20 – 1.55)

Διεξάγετε στην Arena Khimki χωρητικότητας 18,636 θέσεων. (19:00)

ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ : Σε δυο μεταξύ τους αναμετρήσεις η Μαν. Σίτι μετράει ισάριθμες νίκες  . 3 – 7 τα τέρματα .

ΦΟΡΜΑ : Στους 5 τελευταίους αγώνες  η ΤΣΣΚΑ μετράει 3 νίκες και  2 ήττες σημειώνοντας 12 τέρματα και δέχτηκε 9. Η Σίτι στους 6 τελευταίους αγώνες μετράει 4 νίκες και 2 ισοπαλίες σημειώνοντας 19 τέρματα ενώ έχει  δεχθεί  5.

ΠΙΘΑΝΕΣ ΕΝΤΕΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΥΣΙΕΣ

roma olan

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΟΝ ΘΕΣΜΟ

ΤΣΣΚΑ : Παρατάχθηκε με σύστημα 5-4-1 στον δεύτερο αγώνα για τους ομίλους που έδωσε κόντρα στην Μπάγερν Μονάχου και δέχθηκε την ήττα με σκορ 0-1 . Αρκέστηκε σε παθητικό ρόλο στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα και έτσι δέχτηκε την ήττα από την ανώτερη αντίπαλο της.

Μαν. Σίτι : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-3-3 στον δεύτερο αγώνα για τους ομίλους  που έδωσε κόντρα στην Ρόμα  και πήρε  την ισοπαλία  με σκορ 1-1 . Καλύτερη στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα προηγήθηκε μόλις στο 4ο λεπτό με πέναλτι του Αγκουέρο δεν κατάφερε να κερδίσει αφού ισοφαρίστηκε στο 23΄με γκολ του γερόλυκου Φραντσέσκο Τόττι.

ΑΠΟΨΗ ΣΧΟΛΗΣ :  Πιστεύουμε ότι μια σοβαρή Σίτι μπορεί να φύγει με την νίκη από την Ρωσία . Επιλογή μας το διπλο (2) με τιμή γύρο στο €1.55 .

_________________________________________________________________________________

vathmologia roma

ΡΟΜΑ – ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ

(3.75 – 3.75 – 2.05)

Διεξάγετε στο Olimpico  χωρητικότητας 70,634 θέσεων. (21:45)

ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΑ : Σε δυο μεταξύ τους αναμετρήσεις η μετράνε από μια νίκη. 3 – 4 τα τέρματα.

ΦΟΡΜΑ : Στους 6 τελευταίους αγώνες η Ρόμα μετράει 4 νίκες 1 ισοπαλία και 1 ήττα σημειώνοντας 12 τέρματα και δέχτηκε 4. Η Μπάγερν Μονάχου μετράει 5 νίκες και 1 ισοπαλία σημειώνοντας 16 τέρματα ενώ δεν έχει δεχτεί κανένα.

roma olan

Ρόμα : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-3-3 στον δεύτερο αγώνα για τους ομίλους  που έδωσε κόντρα στην Σίτι  και πήρε παλικαρίσια ισοπαλία με σκορ 1-1 . Παρόλο που βρέθηκε να χάνει μόλις στο 4ο λεπτό κατάφερε να ισοφαρίσει με τον Τόττι στο 23΄και να φύγει από το Μάντσεστερ με τον πολύτιμο βαθμό.

Μπάγερν : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-2-3-1 στον δευτερό αγώνα για τους ομίλους  που έδωσε κόντρα στην ΤΣΣΚΑ και πήρε την νίκη με σκορ 0-1  . Ανώτερη στο μεγαλύτερο στο διάστημα του αγώνα κατάφερε να φύγει από την Ρωσσία χάρη σε τέρμα (πέναλτι) του Μιούλερ στο 22ο λεπτό.

ΑΠΟΨΗ ΣΧΟΛΗΣ :  Παιχνίδι ανάμεσα σε δυο ομάδες που αρέσκονται στο επιθετικό παιχνίδι . Πιστεύουμε ότι από ένα γκολ μπορούν να το πετύχουν οι δύο ομάδες. Επιλογή μας το G – G με τιμή γύρω στο €1.65.

Τα σχόλια κάτω από κάθε άρθρο εκφράζουν ΜΟΝΟ τις απόψεις των χρηστών που τις δημοσιεύουν, τις οποίες δεν υιοθετεί το thebetschool.com. Όσοι δεν εκφράζονται κόσμια προκειμένου να υπάρχει ουσιαστικός διάλογος ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ απο το σύστημα σχολιασμού απο τον admin.