Προβλέψεις Τρίτης 08/12/2015 για την 6η αγωνιστική στον 4ο Όμιλο του Champions League !!!

eksofilo champions league group D

Μαντσεστέρ Σιτι – Γκλαντμπαχ (21:45)

9

ΑΠΟΨΗ ΣΧΟΛΗΣ : Eπιλογή μας θα είναι να μην σημειωθούν 2 γκολ και πάνω στο ημίχρονο (Over 1.5 goals HT) με τιμή γύρω στα €1.60.

Ειδικά στοιχήματα

• Μία καλή επιλογή ειναι ο Ντε Αραούχο Ράφαελ να σκοράρει το οποιοδήποτε γκολ στον αγώνα με τιμή γύρω στα (€3.20).
  • Μια άλλη καλή επιλογή τα σκόρ 1-2, 1-3 με τιμές γύρω στα (€15.00),(€34.00) αντίστοιχα.

______________________________________________________

9

Σεβίλλη – Γιουβέντους (21:45)

9

ΑΠΟΨΗ ΣΧΟΛΗΣ : Eπιλογή μας θα είναι η Ισοπαλία στο ημίχρονο (Χ ΗΤ) με τιμή γύρω στα €2.00.

• Μία καλή επιλογή ειναι ο Αλβάρο Μοράτα να σκοράρει το οποιοδήποτε γκολ στον αγώνα με τιμή γύρω στα (€3.75).
  • Μια άλλη καλή επιλογή τα σκόρ 0-0, 1-1 στο ημίχρονο με τιμές γύρω στα (€2.65),(€8.00) αντίστοιχα.