barca-bilbao

Μπαρτσελόνα – Αθλέτικ Μπιλμπάο

(1.15 – 7.50 – 17.00)

• Διεξάγεται στο Camp Nou της Γεωργίας χωρητικότητας  99.354 θεατών. (23:00)
  • Προϊστορία : Στους 6 τελευταίους αγώνες μεταξυ τους  η Μπαρτσελόνα μετράει 2 νίκες και η Μπιλμπάο 2 νίκες . 12 – 9 τα γκολ.
  • Δευτερός αγώνας για το Super Cup Ισπανίας.

ΦΟΡΜΑ

Μπαρτσελόνα : Στους 5 τελευταίους της αγώνες μετράει 1 νίκη , 2 ήττες και 1 ισοπαλίες σημειώνοντας 10 τέρματα και δέχτηκε 12.

Αθλέτικ Μπιλμπάο : Στους 5 τελευταίους της αγώνες μετράει 2 νίκες , 1 ήττα και 2 ισοπαλίες σημειώνοντας 6 τέρματα και δέχτηκε 4.

ΠΙΘΑΝΕΣ ΕΝΤΕΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΥΣΙΕΣ

555555

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Στον πρώτο αγώνα για το Σούπερ Καπ που διεξαχθεί στο San Mames οι παίχτες του Ερνέστο Βαλβέρδε κάνοντας ότι ήθελαν στον αγωνιστικό χώρο και διέλυσαν την Μπαρτσελόνα με το βαρύ 4-0. Σκόρερ οι Σαν Χοσέ Μανουέλ στο 13′ και Αντούριθ στο 53′ , 62′ και 68′ .

Aritz-Aduriz_3408681b

ΑΠΟΨΗ ΣΧΟΛΗΣ : Eπιλογή μας θα είναι να σημειωθούν 2 τέρματα τουλάχιστον στο ημίχρονο (Over 1.5 goals ΗΤ) με τιμή γύρω στο (€1.80) .

Ειδικά στοιχήματα

• Μία καλή επιλογή ειναι ο Λουίς Σουάρες να σκοράρει το πρώτο γκολ στον αγώνα με τιμή γύρω στα (€4.00).
  • Μια άλλη καλή επιλογή σημειωθούν 3 τέρματα τουλάχιστον στο ημίχρονο (Over 2.5 goals ΗΤ) με τιμή γύρω στα (€3.50) .
  • Μια άλλη καλή επιλογή είναι να ο Λουίς Σουάρες να σκοράρει 2 τουλάχιστον τέρματα στον αγώνα με τιμή γύρω στα (€3.20).