Ακλόνητο φαβορί οι Μπλαουγκράνα κόντρα στους Βάσκους της Μπιλμπάο !

pame stoixima

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μπαρτσελόνα

(13.00 – 7.00 – 1.20)

• Διεξάγεται στο Camp Nou (φυσική έδρα της Μπαρτσελόνα) χωρητικότητας 99,354 θεατών. (22:30)

Camp_Nou_aerial_(cropped)

ΠΟΡΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ

Αθλέτικ Μπιλμπάο : Για να φτάσει στον τελίκο πέταξε έξω στα νοκ άουτ παιχνίδια, την Αλκογίανο στους 32 ,την Θέλτα στους 16, την Μάλαγα στους 8 και την Εσπανίολ στους 4.

ΜπαρτσελόναΓια να φτάσει στον τελίκο πέταξε έξω στα νοκ άουτ παιχνίδια, την Ουέσκα στους 32 ,την Έλτσε στους 16, την Ατλ.Μαδρίτης στους 8 και την Βιγιαρεάλ στους 4.

ΦΟΡΜΑ

Αθλέτικ Μπιλμπάο : Στους 6 τελευταίους της αγώνες μετράει 4 νίκες και 2 ισοπαλίες σημειώνοντας 10 τέρματα και δέχτηκε 4.

Μπαρτσελόνα : Στους 6 τελευταίους της αγώνες μετράει 4 νίκες 1 ισοπαλία και 1 ήττα σημειώνοντας 18 τέρματα και δέχτηκε 5.

ΠΙΘΑΝΕΣ ΕΝΤΕΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΥΣΙΕΣ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Αθλέτικ Μπιλμπάο : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-2-3-1 στον τελευταίο εντός έδρας αγώνα κόντρα στην Βιγιαρεάλ όπου δια περιπάτου πήρε την νίκη  με σκορ 4-0 .Τερμάτισε στην 6 θέση του βαθμολογικού πίνακα.

Μπαρτσελόνα : Παρατάχθηκε με σύστημα 4-3-3 στον τελευταίο εντός έδρας αγώνα κόντρα στην Λακορούνια και σε ένα χορταστικό αγώνα εξήλθαν ισόπαλες  με σκορ 2-2 . Κατέκτησε το Πρωτάθλημα.

ΑΠΟΨΗ ΣΧΟΛΗΣ : Eπιλογή μας θα είναι το διπλό στο ημίχρονο (2 ΗΤ) με τιμή γύρω στο (€1.55) .

Ειδικά στοιχήματα

• Μία καλή επιλογή ειναι ο Νεϊμάρ να σκοράρει 2 ή περισσότερα γκολ με τιμή γύρω στα (€5.50).
  • Μια άλλη καλή επιλογή η Μπαρτσελόνα να κερδίζει στο πρώτο ημίχρονο με σκορ (0-2 , 0-3) με τιμές γύρω στα (€4.75), (10.00) αντίστοιχα.