Προβλέψεις Τρίτης 29/09/2015 για την 2η αγωνιστική στον 8ο Όμιλο του Champions League !!!

eksofilo champions league group H

Λιόν – Βαλένθια

1111

ΑΠΟΨΗ ΣΧΟΛΗΣ : Eπιλογή μας θα είναι η ισοπαλία στο ημίχρονο (Χ HT) με τιμή γύρω στα €2.00.

Ειδικά στοιχήματα

• Μία καλή επιλογή ειναι ο Λακαζέτ να σκοράρει οποίοδηποτε γκολ στον αγώνα με τιμή γύρω στα (€2.35).
  • Μια άλλη καλή επιλογή τα σκόρ 0-0, 1-1 στο ημίχρονο με τιμές γύρω στα (€2.60),(€8.00) αντίστοιχα.

______________________________________________________

1111

Ζενίτ – Γάνδη

1111

ΑΠΟΨΗ ΣΧΟΛΗΣ : Eπιλογή μας θα είναι ο άσσος στο ημίχρονο με τιμή γύρω στο €1.85.

• Μία καλή επιλογή ειναι ο Χούλκ να σκοράρει το πρώτο γκολ στον αγώνα με τιμή γύρω στα (€4.30).
  • Μια άλλη καλή επιλογή τα σκόρ 2-0, 3-0 με τιμές γύρω στα (€7.00),(€9.50) αντίστοιχα.

Τα σχόλια κάτω από κάθε άρθρο εκφράζουν ΜΟΝΟ τις απόψεις των χρηστών που τις δημοσιεύουν, τις οποίες δεν υιοθετεί το thebetschool.com. Όσοι δεν εκφράζονται κόσμια προκειμένου να υπάρχει ουσιαστικός διάλογος ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ απο το σύστημα σχολιασμού απο τον admin.